Zaloguj

Odstąpienie od umowy

ZWROT

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 28 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin 
do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. W terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie rzeczy, muszą Państwo zgłosić zwrot poprzez formularz zwrotu w zakładce „Chcę zwrócić towar”. Następnie macie Państwo 14 dni na odesłanie przesyłki. Zwroty prosimy kierować na adres:

SALSURA NUTRITION LTD
NA STOKU 40A
43-607 JAWORZNO

Z dopiskiem: ZWROT oraz NR ZWROTU

W zakładce „Chcę zwrócić towar” generujecie Państwo formularz zwrotu, który następnie musicie dołączyć do paczki zwrotnej. W tej zakładce możecie również śledzić fazy zwrotu.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu, otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwrot towaru. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji. Płatności przelewem tradycyjnym oraz płatności przy odbiorze wykonujemy przelewem na wskazany nr konta, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Włóż oryginalnie zapakowany produkt do paczki wraz z dokumentem zwrotu 
i dokumentem zakupu(paragonem lub fakturą). Uwaga! W przypadku nie załączenia formularza, paczka zostanie natychmiast odesłana na Twój koszt. W przypadku nie odebrania paczki, zostanie ona wysłana kolejny raz i doliczone będą kolejne koszty wysyłki.

REKLAMACJE

W celu jak najszybszego rozpatrzenia reklamacji, prosimy o przesłanie do nas krótkiego opisu powstania wady i zdjęcia e-mailem na adres

salsuranutrition.sales@gmail.com.com
Wyślij do nas produkt w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem oraz paragonem. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty odbioru przez nas paczki.

Uwaga! W przypadku nie załączenia formularza, paczka zostanie natychmiast odesłana na Twój koszt.

W przypadku niezgodności spisz odpowiedni protokół, który otrzymasz 
od kuriera.

 

pixel